Else Karin Selnes Austheim

Else Karin Selnes Austheim

Else har vært hos oss siden februar 1995 og har jobbet i ulike avdelinger i byrået. Hun har bred reiselivserfaring og har nå forretningsreiser som spesialfelt.

else@travelnet.no

Heidi Eklo Finnerud

Heidi Eklo Finnerud

Heidi kom til oss vinteren 2006, men har jobbet i bransjen siden 1987. Hun har erfaring fra flere byråer og turoperatører. Heidi jobber med både forretnings- og marine-/offshorereiser.

heidi@travelnet.no

Hilde Trang

Hilde Trang

Hilde begynte hos oss våren 1999. Da hadde hun allerede 15 års fartstid i bransjen etter å ha jobbet med forretningsreiser siden 1984. Hilde har forretnings- og marine-/offshorereiser som spesialfelt.

hilde@travelnet.no

Jan Løvås

Jan Løvås

Jan har vært i bransjen siden 1980. Han har bakgrunn fra flere byråer og har bred erfaring fra salg av både ferie- og fritidsreiser og forretningsreiser. Jan har ansvar for kundeprofiler.

janl@travelnet.no

Kari Korslund

Kari Korslund

Kari har bred erfaring fra reisesalg etter å ha vært i bransjen siden 1988. Hun hadde erfaring med ferie- og forretningsreiser fra både NSB Reisebyrå og NAF Reisebyrå da hun kom til oss i 1999. I dag har Kari forretningsreiser som spesialfelt, og har jobbadresse Oslo.

kari@travelnet.no

Katrine Andersen Haugen

Katrine Andersen Haugen

Katrine har jobbet i reiselivs-bransjen siden 1995 og begynte hos oss vinteren 2003. Hun har langreiser/eksotiske reiser som sitt spesialfelt og betjener både ferie- og forretningskunder.

katrine@travelnet.no

Lena Tranmæl

Lena Tranmæl

Lena har jobbet med reiseliv siden 1995. I 2003 kom hun til oss fra Tvete Reisebyrå. Lena betjener både ferie/fritid- og forretnings-kunder og er vår fremste cruise-ekspert.

lena@travelnet.no

Pål Wessel Skjeveland

Pål Wessel Skjeveland

Pål startet hos oss i 2017 og er ansvarlig for e-booking. Han har jobbet i bransjen siden 1997 og har erfaring fra flere hoteller og reisebyråer.

paal@travelnet.no

Sissel Nybroen

Sissel Nybroen

Sissel har bred erfaring fra reisesalg etter å ha vært i bransjen siden 1994. Hun har erfaring fra både NSB,Tvete og HRG. I dag finner du henne i vår forretningsavdeling.

sissel@travelnet.no

Tone Haugen

Tone Haugen

Tone har bred erfaring fra både ferie- og forretningsreiser etter å ha vært i bransjen siden 1984. Hun jobbet tidligere på Travelnet Melhus Reisebyrå. Hit til oss kom hun i 2006.

tone@travelnet.no